KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307306
nr 1530 7306
Lennart Engblom, 4-mastad bark. Signerad. Olja på duk, 63x96 cm, yttermått inklusive ram: 74x107 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:32:22
27/3 19:25:25
27/3 19:26:20